Princess Hair atsauksmes, cena

Princess Hair atsauksmes, cena
5 (100%) 2 votes

Iegūt skaistus, garus un īpaši veselīgus matus, gluži kā princesei, tas ir sapnis, par ko sapņo lielākā daļa sieviešu. Diemžēl apkārtējās vides kvalitātes pasliktināšanās, pastāvīga spriedze darbā, stress, nepareizs uzturs un citi faktori negatīvi ietekmē ādas un matu stāvokli. Ar matu pārmērīgu izkrišanu un bojātiem matiem saskaras gan vīrieši, gan sievietes, savukārt sievietes ir tieši tās, kas parasti īpaši lepojas ar saviem matiem. Mēs visi esam dzirdējuši teicienu, ka mati ir mūsu skaistākā rota; tāpēc mēs nepārtraukti meklējam dažāda veida līdzekļus saviem matiem, kas spētu tos padarīt spēcīgus un veselīgus, kā arī lai paātrinātu to augšanu. Viens no pašiem efektīvākajiem veidiem, kā to panākt, ir Princess Hair matu maska.

Kas ir Princess Hair

Princess Hair ir matu maska, kas izgatavota no dabīgiem keratīna proteīniem, kas cīnās pret matu izkrišanu, kā arī veicina dabīgu matu augšanu un matu folikulu veselību. Sievietēm vajadzētu būt piesardzīgākām un konservatīvākām attiecībā uz savu ādu un garajiem matiem, jo tā ir viņu neatņemama sievišķības un personības daļa, līdz ar to vajadzētu izvēlēties tikai pašus labākos un kvalitatīvākos produktus matu kopšanai. Šis ir vislabākais risinājums sievietēm, kas sūdzas par matu izkrišanu, matu retināšanos un diskomfortu galvas ādā.
Nopirkt Princess Hair ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kā strādā Princess Hair

Maska Princess Hair matu augšanas ir efektīva matu maska, kas apgādā galvas ādu, matu folikulus un matus visā to garumā ar visām uzturvielām, kas nepieciešamas veselīgu un spēcīgu matu augšanai. Šis produkts ir īpašs matu kopšanas līdzeklis bojātiem matiem; tas apgādā matu folikulus ar vitamīniem un mikroelementiem, kas ir vitāli nepieciešami matu augšanai, lai tie būtu biezi un veselīgi, kā arī spētu izaugt gari nesalūstot. Šī produkta sastāvā esošās aktīvās sastāvdaļas ir speciāli izstrādātas un pārbaudītas gan laboratorijās, gan arī klīniskajos pētījumos. Šīs inovatīvās aktīvās sastāvdaļas efektīvi cīnās pret matu izkrišanu, trausliem matiem, kas šķeļas, un dabīgā veidā atveseļo matus. Protams, šis produkts ir sertificēts un atbilst visiem starptautiskajiem standartiem, kas ir izstrādāti matu kopšanas līdzekļiem.

Šī matu maska sniedz sekojošu iedarbību:

 • Samazina matu šķelšanos
 • Mati kļūst biezāki
 • Mati kļūs stiprāki
 • Matiem sniedz burvīgu mirdzumu

Sastāvdaļas Princess Hair

Šīs matu maskas sastāvā ir sekojošas aktīvas sastāvdaļas, kas padara to tik iedarbīgu:

 • Argāna eļļa: Šī eļļa, kas nāk no Marokas, rūpējas par galvas ādu. Ja galvas āda ir veselīga, tad arī mati caur saknēm uzņem visas nepieciešamās barības vielas. Argāna eļļa iekļūst galvas ādā un baro matu saknes, lai mati varētu augt īpaši stipri un veselīgi.
 • Diždadžu eļļa: Šajā eļļā ir viss, kas nepieciešams veselai matu struktūrai. Šī eļļa samazina matu galu šķelšanos, un tādēļ jūs varat izaudzēt daudz garākus matus.
 • Kokosriekstu eļļa: kokosriekstu eļļa uzlabo galvas ādas mikrocirkulāciju, lai matu folikulas būtu iespējams labāk apgādāt ar visām nepieciešamajām uzturvielām. Mati aug daudz spēcīgāki un nelūzt.
 • Kanēļa eļļa: Kanēļa eļļa no jauna aktivizē vairs neaktīvās matu folikulas, mati sāk augt vairāk un izskatās daudz biezāki.
 • A vitamīns: Šis vitamīns stiprina matu saknes un tādējādi veicina to augšanu.
 • E vitamīns: ja matu folikulas tiek apgādātas ar pietiekamu daudzumu E vitamīna, tad mati aug veselīgi un biezi.
 • Kalmju ekstrakts: Kalmju ekstraktam piemīt ne tikai antibakteriāls efekts, bet tas arī novērš galvas ādas sausumu, tādējādi novēršot blaugznu parādīšanos.
 • Kumelīšu ekstrakts: Kumelīšu aktīvās sastāvdaļas nomierina sakairinātu galvas ādu un efektīvi cīnās pret visiem alergēniem.
 • Nopirkt Princess Hair ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Princess Hair lietošanas instrukcijas

Pirms maskas lietošanas izmazgājiet  matus ar šampūnu, ko parasti izmantojat matu mazgāšanai. Tad šampūnu rūpīgi izskalojiet no matiem. No mitrajiem matiem maigi nospiediet lieko ūdeni un nosusiniet ar dvieli. Vēl arvien mazliet mitros matus uzklājiet matu masku uz galvas ādas un vienmērīgi iesmērējiet to visā matu garumā. Pēc tam ap galvu aptiniet dvieli. Apsegtā dvieļa radītais siltums pozitīvi ietekmē matus un uzlabo šī produkta efektivitāti. Ļaujiet iedarboties aktīvajām vielām aptuveni piecas līdz septiņas minūtes. Pēc tam matus rūpīgi izskalojiet ar siltu ūdeni. Ļaujiet matiem izžūt dabiskā veidā, lai ļautu tiem pilnībā atjaunoties. Lietojot šo matu masku, jau pēc pirmās lietošanas reizes jūs iegūsiet pasakainu mirdzumu, turklāt matu struktūra tiks uzlabota.

Kur nopirkt Princess Hair

Šo produktu iespējams iegādāties tikai ražotāja oficiālajā mājaslapā. Mēs iesakām pasūtīt to tikai oficiālajā mājaslapā, lai izvairītos no viltojumiem, kas tiek pārdoti internetā par zemāku cenu. Šī produkta iegādes process mājaslapā ir ārkārtīgi vienkāršs, jums tikai speciālā formā jānorāda savs vārds, adrese, mobilā tālruņa numurs un atrašanās vieta. Mūsu klientu apkalpošanas speciālists ar jums sazināsies pa tālruni un nosūtīs jums preci ar kurjera starpniecību. Piegāde aizņems tikai pāris dienas. Maksājums ir jāveic pēc produkta piegādes, turklāt jums tiek garantēta naudas atgriešanas garantijas gadījumā, ja produkts neatbilst jūsu vēlmēm.

Cena Princess Hair matu augšanas

Šīs maskas standarta cena ir 48€ par tūbiņu. Taču pašreiz ir pieejams akcijas piedāvājums, kura ietvaros jūs varat iegādāties šo matu masku tikai par 24€. Lieki piebilst, ka šis piedāvājums ir ļoti izdevīgs, līdz ar to izmantojiet to, kamēr vēl tas nav beidzies. Piegādes maksa ir jau iekļauta produkta cenā.

Princess Hair atsauksmes

Elizabete Terēze, 45 gadi

Kādu laiku atpakaļ es pamanīju, ka man sāka izkrist mati. Kolēģe, kas nedzīvo Latvijā, man ieteica šo līdzekli. Es biju pārsteigta, cik ātri es spēju pamanīt pirmos pozitīvos rezultātus. Jau pēc nedēļas, ķemmējot matus, uz matu sukas izkritušo matu bija ievērojami mazāk. Turklāt tagad es spogulī varu redzēt, ka izkritušo vietā aug jauni mati, kas turklāt ir daudz biezāki. Esmu sajūsmā!

Marta Unifera, 26 gadi

Pēc manas pirmās grūtniecības man sāka pastiprināti izkrist mati. Pēc katras mazgāšanas reizes es no vannas ķeksēju ārā saujām izkritušu matu. Es biju šokēta un jutos ļoti nekomfortabli. Es jautāju padomu savai frizierei, un viņa man ieteica šo masku. Es to lietoju mājās viena mēneša garumā un biju patiesi apmierināta ar rezultātiem. Es neticēju, ka tik iespaidīgus rezultātus ir iespējams sasniegt tik īsā laika periodā. Matu izkrišana mitējās, un mani mati kļuva daudz stiprāki un mirdzošāki. Tagad ir tik patīkami uz sevi skatīties spogulī. Tagad man ir biezi skaisti mati, tieši tāpat kā manam bērnam, un es rekomendēju šo lielisko matu masku ikvienam!

Nobeigumā

Maska Princess Hair matu augšanas ir uz dabīgiem augiem balstīts ārstniecības līdzeklis, kas palīdz atjaunot matu izturību un veselību pēc iespējas īsākā laikā. Mati kļūst ievērojami biezāki un mirdzošāki, turklāt šī maska palīdz atbrīvoties no blaugznām un pārlieku lielas matu taukainības. Jūs varat lietot šo masku mājas apstākļos, kad vien vēlaties.
Nopirkt Princess Hair ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *